O mne - Akadémia úspechu

O mne

peter-stankovksyDobrý deň, volám sa Peter Stankovský a som trénerom obchodných a manažérskych zručností

Pomáham finančným poradcom dosahovať nadpriemerné výsledky v predaji.

Svoje skúsenosti som nadobudol počas svojej 15 ročnej praxe v priamom predaji a na viacerých manažérskych postoch.

Po štyroch rokoch, v ktorých som patril medzi najlepších predajcov, som dostal šancu viesť viacero tímov predajcov, a mojou manažérskou úlohou bolo vybudovať úspešné fungujúce tímy s kvalitnými predajnými výsledkami.

Po prvých úspechoch v manažovaní sa  mi vedenie ľudí k úspechu stalo záľubou.

Preto sa posledných 8 rokov  aktívne venujem trénovaniu finančných poradcov.

Za túto dobu som vyškolil viac ako 1000 finančných poradcov s viac ako 100% nárastom produkcie, ktoré dosiahli už v prvých dvoch mesiacoch.

Chcem si pozrieť konkrétne výsledky školení >>>

Výsledky a silné zázemie

nlp-stankovskyZa jeden z najúspešnejších projektov považujem projekt 100+, v ktorom sme vďaka ročnej spolupráci s manažérmi naštartovali tím viac ako 200 poradcov a výsledkom bolo vytvorenie najrýchlejšie rastúceho územného riaditeľstva.

Pretože sa zaujímam o pozitívne myslenie, o lepšie pochopenie medziľudskej komunikácie a psychológiu predaja, absolvoval som školenie NLP premier practicioner a New code NLP.

V poslednom období sa taktiež venujem tomu, ako sa dá využiť internet v podnikaní pre finančných poradcov a manažérov.

Moje články nájdete publikované aj na takom webe ako sú napríklad predajnetechniky.sk

Som autorom týchto ebookov:

  1. Ako telefonujú najlepší obchodníci v 21. storočí
  2. 3 jednoduché kroky, ktoré vám zabezpečia každý mesiac dostatok odporúčaní
  3. Jednoduchá rada z praxe, ktorá raketovo naštartuje váš time management
  4. Tajná stratégia, ktorá vám pritiahne kvalitných ľudí na nábor

ako-telefonovat-50 odporucania-cover  timemanagement-cover

Za posledných 12 mesiacov som  zaznamenal viac ako 850 stiahnutí ebook-u.

 

Jedna z referencií na ebook Jednoduchá rada z praxe, ktorá raketovo naštartuje váš time management

Aj napriek tomu, že využívam rôzne techniky time managementu už niekoľko rokov, žiadna z nich mi nedala také výsledky ako Peťova metóda delenia úloh na „rutinné“ a „posúvacie“. Efekt tejto metódy sa výrazne prejavil už po prvom týždni, čo som si ju osvojil. Ďakujem!

 Mgr. Michal Šturcel, Unit Director

           

Ďalšie cenné rady, ktoré poskytujem finančným poradcom nájdete na mojom blogu https://akademiauspechu.sk/blog/

Čo hovoria o mne ľudia, ktorí sa zúčastnili mojich kurzov alebo využili moje služby?

 

Mgr. Zbyněk Najman manažer skupiny ČP

Jedním z cílů kurzu pro mé obchodníky, dle mého zadání, bylo zaměřit pozornost a naučit obchodníky hledatobchodní příležitosti jinde než ve vlastním kmeni stávajících klientů nebo v kmeni ČP.To se 100% podařilo , protože všem účastníkům se otevřel svět facebooku, vytváření si vlastníchWebových stránek a oslovování klientů ať už stávajících nebo potenciálních prostřednictvímtěchto „ nástrojů“.

A kromě toho měli obchodníci možnost vytvořit si sami, ale pod vedením Petra :• optimistický postoj k životu a práci ( umět se pochválit a radovat z úspěchu a podělit se o něj s ostatními )• strukturu obchodního jednání• pomůcku, o kterou se při jednání mohou opřít (která velmi pomáhá při vizualizaci toho coje obchodník schopen klientovi nabídnout a jak se liší od konkurence )• návyky v oblasti řízení času ( např. pravidelnou dobu a přesně vymezený čas na telefonování)• návyky v oblasti jednání s klientem ( 2 + 1, 3 + 1......kdo a jak klade otázky , ten vede rozhovor )• návod na úspěšnou a sebevědomou prezentaci před ostatními lidmi ( ve firmě, při společenské události )• povědomí o NLP• názor a chuť věnovat se rozvoji svého podnikání pod křídly velké firmy ( získávání spolupracovníků )

Druhým z cílů bylo zvýšit výkon ( produkci, tedy i výdělek ) u těch obchodníků, kde pro tobyly předpoklady nebo zachovat vysokou výkonnost u obchodníků, kteří jsou již namaximu svého výkonu, ale při menším počtu hodin věnovaných práci.Na toto hodnocení je příliš brzy, je potřeba větší časový odstup cca půl roku.

Ale už teď 18.12.2015 mohu konstatovat, že produkce za poslední 2 měsíce se u dvouobchodníků zvýšila o 40% oproti období 18.8. ­18.10. a dva další si začínají hledatspolupracovníky ( mám od nich od každého 2 kontakty na potenciálního kolegu ).Moje očekávání s kterým jsem zařizoval tuto spolupráci s Petrem Stankovským bylonaplněno.A je jen otázkou času, kdy nastartujeme spolupráci v oblasti dalšího personálního rozvojemého týmu a mě samotného.

zbynek.najman@ceskapojistovna.cz

    Ján Farbiak          Unit director Finvia a.s.

Manažérska akadémia bola pre mňa obrovským prínosom: jednak nás bližšie spojila ako team, nebáli sme sa ukázať, čo v nás je a čo nás brzdi, posunuli sme sa ako ľudia a pripravili sa na to, čo nás čaká. Hlavne pre mňa to bolo osožné, lebo som sa dozvedel a naučil ako manažovať, že treba telefonovať na nábory. Toto všetko si uvedomujem. Pre mňa je tvoja škola veľkým prínosom a zistil som, čo limituje mňa. Som to len ja sám a to chcem zmeniť, vyčleniť čas na nábor a nebáť sa začať viesť a hľadať ľudí. Nebáť sa menších príjmov, lebo tieto, čo mám sú z vlastnej práce a tie sú rizikové, lebo závisia len odo mňa a to je riziko pre mňa, pre moju rodinu.

      Peter Čelko        namaximum.eu

Po prečítaní ebooku Peťa Stankovského o time managemente som ostal nadšený. Bol veľmi krátkya výstižný. Doslova som zažil aha moment a začal som riadiť radov z tohto ebooku. Je vidno, že Peťovie pomôcť s podnikaním ľuďom zo všetkých možných oblastí.

    Tomáš Bugáň     bugesweb.sk

Technika, ktorú Peťo v knihe popisuje, mi pomohla uvedomiť si dôležitosť budovania vlastného biznisu deň za dňom. Vďaka tomu sa mi podarilo rozbehnúť firemný blog o polovicu rýchlejšie ako som pôvodne plánoval a za prvé tri týždne mi to prinieslo 2 nových klientov.

Jaroslav Ilek    Oblastný riaditeľ, Fincentrum a.s.

U Peťa Stankovského som absolvoval niekoľko školení s tréningom, ktoré boli zamerané na obchodné zručnosti, efektivitu práce a zmenu výberu zákazníkov.Je to jeden z najlepších školiteľov, s ktorými som mal možnosť spolupracovať. Dokázal ma inšpirovať, povzbudiť, konštruktívne skritizovať, pochváliť, usmerniť aj uzemniť. Spôsob podania informácií, vedenie tréningov a koučovanie ľudí vždy veľmi flexibilne prispôsobil každému človeku v našom tíme.

Vďaka Peťovi som u seba aj ľudí v mojom tíme dosiahol takmer 100% nárast produkcie. Je zameraný na výchovu profesionálov a dokáže vytvoriť prostredie, v ktorom ľudia spoznajú svoje možnosti.Dôvolím si povedať, že patrím k veľmi náročným ľuďom a keď niekoho pochválim, tak to naozaj stojí za to.Peťa odporúčam každému, kto má záujem patriť k najlepším a robiť svoju prácu poctivo a profesionálne.

jaroslav.ilek@fincentrum.com