Referencie - Akadémia úspechu

ČO SI O ŠKOLENIACH MYSLIA MOJI KLIENTI?

Vladimír Škrabal Regionálny manažér ST Consult a.s.​

Za svoji existenci jsem prošel mnoha školeními a tohle mě dalo úplně jiný pohled na to, jak komunikovat při náborech nebo výběrových pohovorech. Bylo to pro mě velmi srozumitelné a hlavně vycházelo z tvoji praxe, kterou neustále doplňuješ svými nově nabytými zkušenostmi a tím je to pro můj zdravý selský rozum hodně stravitelné. Hlavně dobrý přístup k telefonům, tj., k aktivitám. Nárůst pohovorů je u mě o 200%. Všem doporučuji

Mário Ligač   finančný expert usporaprevas.sk

Petrove školenie je unikátne. Prešiel som ich viac, avšak nikdy som nenadobudol takú sebaistotu dohodnutia stretnutí ako po tom, ako mi ukázal svoje techniky. Samozrejme, odzrkadlilo sa to aj na počtoch dohodnutých stretnutí. Musím povedať, že Peťo ovláda nadčasové techniky, ktoré keď začne človek skúšať, nemôže neuspieť

Veronika Hlásniková  Senior Director, Globalfinance a.s.

Jedno z najlepších a najkvalitnejších školení aké som kedy absolvovala. Posunula som sa v pracovnom, ale aj V súkromnom živote. Akadémiu úspechu a školenia Peťa Stankovského môžem odporúčať všetkým, ktorí sa chcú stať úspešní.

Tu nájdete referenciu od územného riaditeľa Milana Šveca, ktorá bola natočená bez prípravy ihneď po ukončení projektu 100+

Pridal sa k nemu aj Oblastný riaditeľ Roberta Mullera. Referencia je taktiež natočená bez prípravy, ihneď po ukončení projektu 100+

Juraj Richtárech   Unit Director, Finvia a.s.

Peťo, veľké ďakujem za manažérsku akadémiu. Si úžasný lektor, ktorí vie, ako zaviesť do človeka posúvacie úlohy na úrovni podvedomia. Fantastická práca, fantastický koučing a hlavne, úžasné osobnostné posúvanie všetkých účastníkov tvojho kurzu... Dnes viem, že po rýchlom raste môjho tímu, budem tvoje schopnosti posúvať ďalej, do hĺbky mojej štruktúry! Všetky ostatné školenia, ktoré neboli lacné a absolvoval som ich doteraz, zatienilo jedno. TO TVOJE!

Hanka Němečková   Senior poradce, Fincentrum a.s.

Setkání s Petrem mi ukázalo cestu životem, kterou jsem dlouho hledala a nemohla najít. Jedná se o zajímavé a účinné techniky NLP. Velice pomáhají při problémech, se kterými se člověk setkává v osobním i profesním životě. Školení mi dalo jistotu a víru v práci, kterou dělám. Naučila jsem se, jak být úspěšná. Zvýšit provize, pozitivně myslet a být šťastná.Petře velice děkuji!

hana.nemeckova@fincentrum.com

     Andrej Varga        Unit Manager, Finvia a.s.

Telefonovanie bolo mojím najväčším problémom počas celej kariéry. Mal som texty, ktoré som sa naučil naspamäť - bez výsledku. Mentálne predstavy, NLP, podložené informácie, skúsenosti a prax pána Stankovského ma v mnohom posunuli. Dnes viem, že úspešné telefonovanie je zapríčinené správnym raportom. Toto školenie mi zvýšilo sebavedomie v telefonovaní, výsledky a pochopiteľne aj zisk.

Mgr. Zbyněk Najman manažer skupiny ČP

Jedním z cílů kurzu pro mé obchodníky, dle mého zadání, bylo zaměřit pozornost a naučit obchodníky hledatobchodní příležitosti jinde než ve vlastním kmeni stávajících klientů nebo v kmeni ČP.To se 100% podařilo , protože všem účastníkům se otevřel svět facebooku, vytváření si vlastníchWebových stránek a oslovování klientů ať už stávajících nebo potenciálních prostřednictvímtěchto „ nástrojů“.

A kromě toho měli obchodníci možnost vytvořit si sami, ale pod vedením Petra :• optimistický postoj k životu a práci ( umět se pochválit a radovat z úspěchu a podělit se o něj s ostatními )• strukturu obchodního jednání• pomůcku, o kterou se při jednání mohou opřít (která velmi pomáhá při vizualizaci toho coje obchodník schopen klientovi nabídnout a jak se liší od konkurence )• návyky v oblasti řízení času ( např. pravidelnou dobu a přesně vymezený čas na telefonování)• návyky v oblasti jednání s klientem ( 2 + 1, 3 + 1......kdo a jak klade otázky , ten vede rozhovor )• návod na úspěšnou a sebevědomou prezentaci před ostatními lidmi ( ve firmě, při společenské události )• povědomí o NLP• názor a chuť věnovat se rozvoji svého podnikání pod křídly velké firmy ( získávání spolupracovníků )

Druhým z cílů bylo zvýšit výkon ( produkci, tedy i výdělek ) u těch obchodníků, kde pro tobyly předpoklady nebo zachovat vysokou výkonnost u obchodníků, kteří jsou již namaximu svého výkonu, ale při menším počtu hodin věnovaných práci.Na toto hodnocení je příliš brzy, je potřeba větší časový odstup cca půl roku.

Ale už teď 18.12.2015 mohu konstatovat, že produkce za poslední 2 měsíce se u dvouobchodníků zvýšila o 40% oproti období 18.8. ­18.10. a dva další si začínají hledatspolupracovníky ( mám od nich od každého 2 kontakty na potenciálního kolegu ).Moje očekávání s kterým jsem zařizoval tuto spolupráci s Petrem Stankovským bylonaplněno.A je jen otázkou času, kdy nastartujeme spolupráci v oblasti dalšího personálního rozvojemého týmu a mě samotného.

zbynek.najman@ceskapojistovna.cz

    Ján Farbiak          Unit director Finvia a.s.

Manažérska akadémia bola pre mňa obrovským prínosom: jednak nás bližšie spojila ako team, nebáli sme sa ukázať, čo v nás je a čo nás brzdi, posunuli sme sa ako ľudia a pripravili sa na to, čo nás čaká. Hlavne pre mňa to bolo osožné, lebo som sa dozvedel a naučil ako manažovať, že treba telefonovať na nábory. Toto všetko si uvedomujem. Pre mňa je tvoja škola veľkým prínosom a zistil som, čo limituje mňa. Som to len ja sám a to chcem zmeniť, vyčleniť čas na nábor a nebáť sa začať viesť a hľadať ľudí. Nebáť sa menších príjmov, lebo tieto, čo mám sú z vlastnej práce a tie sú rizikové, lebo závisia len odo mňa a to je riziko pre mňa, pre moju rodinu.

Šárka Müllerová  Finanční poradce, Fincentrum a.s.

Když mi byla nabídnuta možnost podívat se na ochutnávku školení „Napiš si vyšší pozici“ s Peterem Stankovským , trošku jsem váhala a přistupovala k ní velice rezervovaně. Ochutnávka mě okouzlila a dodala tu správnou energii a já se okamžitě rozhodla do 3 měsíčního školení přihlásit. Myslím , že to bylo jedno z nejprospěšnějších rozhodnutí pro budování mé firmy.

sarka.mullerova@fincentrum.com

      Peter Čelko        namaximum.eu

Po prečítaní ebooku Peťa Stankovského o time managemente som ostal nadšený. Bol veľmi krátkya výstižný. Doslova som zažil aha moment a začal som riadiť radov z tohto ebooku. Je vidno, že Peťovie pomôcť s podnikaním ľuďom zo všetkých možných oblastí.

    Tomáš Bugáň     bugesweb.sk

Technika, ktorú Peťo v knihe o Timemanagemente popisuje, mi pomohla uvedomiť si dôležitosť budovania vlastného biznisu deň za dňom. Vďaka tomu sa mi podarilo rozbehnúť firemný blog o polovicu rýchlejšie ako som pôvodne plánoval a za prvé tri týždne mi to prinieslo 2 nových klientov.

Mgr.Jaroslav Ilek   Oblastný riaditeľ, Fincentrum a.s.

U Peťa Stankovského som absolvoval niekoľko školení s tréningom, ktoré boli zamerané na obchodné zručnosti, efektivitu práce a zmenu výberu zákazníkov.Je to jeden z najlepších školiteľov, s ktorými som mal možnosť spolupracovať. Dokázal ma inšpirovať, povzbudiť, konštruktívne skritizovať, pochváliť, usmerniť aj uzemniť.

Spôsob podania informácií, vedenie tréningov a koučovanie ľudí vždy veľmi flexibilne prispôsobil každému človeku v našom tíme.Vďaka Peťovi som u seba aj ľudí v mojom tíme dosiahol takmer 100% nárast produkcie. Je zameraný na výchovu profesionálov a dokáže vytvoriť prostredie, v ktorom ľudia spoznajú svoje možnosti.Dôvolím si povedať, že patrím k veľmi náročným ľuďom a keď niekoho pochválim, tak to naozaj stojí za to.

Peťa odporúčam každému, kto má záujem patriť k najlepším a robiť svoju prácu poctivo a profesionálne.

jaroslav.ilek@fincentrum.com