Dobrý deň, volám sa                         

Peter Stankovský

a pomôžem vám stať sa vyhľadávaným finančným poradcom 

Ako sa to všetko začalo?

U mňa sa to všetko začalo dobrými výsledkami v predaji finančných produktov v jednej nemenovanej banke. Tie spôsobili, že som mal ukazovať, „ako to robím“ aj ostatným.

To bol len malý krôčik k tomu, aby som už ako 22-ročný dostal možnosť manažovať svoj prvý tím 6 ľudí. Cieľ bol jednoduchý – zvýšiť predaj.

V čo verím?

Verím v to, že len poctivým proklientským poradenstvom sa dajú neuveriteľným spôsobom naštartovať predaje.

Ani netuším ako často som počúval vety ako: "to sa nedá, klienti už nemajú peniaze, produkty sú zlé, naše obchodné miesto je na zlom mieste"a rôzne iné výhovorky. 

Po úspešnom naštartovaní predajov s mojim prvým tímom, prišli ďalšie výzvy v podobe nových a väčších tímov s podobným problémom. Stal sa zo mňa taký "expert na zvyšovanie predajov finančných produktov"

 

Nič netrvá večne

Toto sa opakovalo až do obdobia, kedy som začal mať pocit, že požiadavky a tlak na predaj (možno aj nie úplne vhodných produktov) zo strany firmy, v ktorej som pôsobil, sú viac ako dobro klienta.

Preto som sa vydal cestou nezávislého poradenstva.

Keďže v tomto období bolo sprostredkovanie (poradenstvo) len v plienkach, videl som možnosť len v založení vlastnej spoločnosti.

Bol som veľmi motivovaný.

Čo sa stalo?

Práca ma doslova pohltila. Množstvo klientov a obrovská vnútorná motivácia, obrovská kopa papierovačiek zo mňa urobili workoholika, pracujúceho 15 hodín denne.

Myslel som si, že som šťastný.

Až po cca 2 rokoch sa stalo niečo, čo som neočakával. Rýchly životný štýl a stres spôsobili, že som začal mať vážne zdravotné problémy.

Problémy spojené s trávením, silné migrény a závrate boli u mňa na dennom poriadku. Vyšetrenia u lekárov nič neriešili, ani nič nepreukázali.

Môžu tri písmená takto zmeniť život?

Všetko sa zmenilo návštevou ukážky školenia NLP (Neurolingvistického programovania).

Počúvanie svojho tela, práca na svojom vedomí a podvedomí ma nadchla.

Absolvoval som certifikovaný kurz NLP practitioner a Organickej hypnózy. Ako čarovným prútikom sa môj zdravotný stav zmenil.

A práve vtedy som si uvedomil, že veľa finančných poradcov môže mať podobné problémy.

Čo je mojím poslaním?

V tom čase som dostal možnosť viesť špecializované dvojmesačné tréningy pre menšie skupiny finančných poradcov zamerané na zvýšenie produkcie.

Uvedomil som si, že mojím poslaním je pomáhať finančným poradcom dosahovať nadpriemerné výsledky v predaji tak, aby ostali šťastní, spokojní a zdraví.

Tieto tréningy vediem aj v súčasnosti a sú mojou srdcovou záležitosťou.

Tieto tréningy sú jedinečné vďaka tomu, že účastníci dosahujú na nich viac ako 100%-ný nárast produkcie už v priebehu dvoch mesiacov.

„Vďaka Peťovi som u seba aj ľudí v mojom tíme dosiahol 100%-ný nárast produkcie. Je zameraný na výchovu profesionálov a dokáže vytvoriť prostredie, v ktorom ľudia spoznajú svoje možnosti.“
Jaroslav Ilekregionálny riaditeľ
„Školení pod vedením Petera Stankovského mě obrovsky posunulo. Během 3 měsíců vzrostla má produkce více než o 200% a napsal jsem si vyšší pozici. Ve finančním poradenství jsem díky školení oslovil bonitní klienty, kterým jsem ušetřil 300 000,- Kč. Školení Petera mohu jen doporučit.
Josef Škoda ml.finančný poradca

Prečo nie som len ďalší z "online expertov"?

  • Pretože som si všetkým čo učím prešiel
  • Pretože sa zameriavam výlučne na finančných poradcov (sprostredkovateľov)
  • Pretože na mojich tréningoch neučím teóriu, ale konkrétne rady, vďaka ktorým účastníci dosahujú obrovské nárasty produkcie
  • Pretože online nie je pre mňa hlavným zdrojom príjmu - robím ho pre tých ľudí, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu nemôžu zúčastniť mojich živých tréningov
  • Pretože veľa vecí poradím aj ZDARMA

Čo môžeš získať odo mňa ZDARMA?

Je toho viac.

V 1. rade si môžete stiahnuť ktorýkoľvek z týchto e-bookov (alebo aj všetky 🙂 ).

Stačí len kliknúť na konkrétny e-book, ktorý vás zaujíma.

 

Aj napriek tomu, že využívam rôzne techniky time managementu už niekoľko rokov, žiadna z nich mi nedala také výsledky ako Peťova metóda delenia úloh na „rutinné“„posúvacie“.Efekt tejto metódy sa výrazne prejavil už po prvom týždni, čo som si ju osvojil. Ďakujem!
Mgr. Michal ŠturcelUnit Director

V 2. rade si môžete pozrieť množstvo videí zdarma na mojej youtube stránke:

Stačí len kliknúť tu: YouTube Peter Stankovský

 

(V 3. rade) Ak však chcete dostať aj konkrétne odpovede a nezverejnené videá a tipy, pridajte sa k nám do uzatvorenej skupiny na FB s názvom Bavíme sa predajom - Finanční poradcovia tu: (klikni na obrázok)

Zaujíma vás ako získať za málo peňazí veľa muziky?

Možno sa ešte nepoznáme. Môžno nepoznáte moju prácu. Viem, že často je problematické vyznať sa v množstve informácií a ponúknutých možností.

Na druhej strane vy viete, že rady ZDARMA sú fajn, ale za tie najväčšie perličky sa vždy platí.

Preto tu mám pre vás niečo špeciálne. Objednajte si teraz moju novú knihu za špeciálnu uvádzaciu cenu.

V knihe sa dozviete napríklad: 

  • Pravdu o tom, čo konkrétne urobiť, aby ste začali získavať odporúčania na bonitnejšiu klientelu
  • 2 jednoduché techniky, ktoré vám 100% pomôžu prekonať blok pri pýtaní si odporúčaní.
  • Jeden jediný typ, ako začať získavať odporúčania bez toho, aby ste museli prosiť a naháňať klientov str. 7
  • Čo konkrétne urobiť, ak vám dajú telefónne číslo na klienta a povedia vám „ale nehovorte, že toto telefónne číslo máte odo mňa“? Dozviete sa na strane 20.