Aké online kurzy môžete u mňa získať?

Magnet na odporúčania

Získajte jednoduchý systém, vďaka ktorému budete priťahovať 3 x viac odporúčaní bez toho, aby ste otravoval klientov.  Už ani vás nebaví neustále telefonovať a zháňať klientov na studenom trhu? Už máte dosť toho stresu pri pohľade na dirá a už nechcete riešiť v hlave otázku, či robíte alebo nezarobíte budúci mesiac dostatok peňazí?... 

100 €

PREDAJ S VÝSLEDKAMI PRÉMIUM

V tomto kurze vám odhalím návod ako získať bonitnejších klientov v priebehu jedného mesiaca a stať sa vyhľadávaným finančným poradcom. Informácie z tohto kurzu ti môžu pomôcť zvýšiť produkciu už po 1 mesiaci o 105%!

299 €

ZAŽI ÚSPECH V NÁBORE

Vďaka tomuto kurzu budete náborovať ľahko a s radosťou, pretože budete mať presný návod, ako sa stať úspešným v nábore. Prezradím vám stratégiu, vďaka ktorej budete úspešný v nábore, budete viesť náborový rozhovor ako profesionál, budete vedieť používať rôzne komunikačné techniky, ktoré vám pomôžu nielen pri nábore...

299 €

Čo o mojich kurzoch hovoria účastníci?

 

"Zakúpil som si kurz Zaži úspech v nábore v júni a začal som podľa toho aj pracovať. Začalo sa dariť vo všetkých oblastiach, ktoré boli rozoberané krok po kroku v kurze. Konečne som našiel návod AKO NA TO"
František Bobák
"Kurz Predaj s výsledkami mi veľmi pomohol v mojej práci a nadmieru splnil moje očakávania. Som rada, že som sa rozhodla tie peniaze investovať a teraz čakám a teším sa na ďalší kurz náborovania. Vidieť, že máte mnohoročné skúsenosti! Ďakujem."
Dagmar Macekafinančný sprostredkovateľ, OVB a.s.,
"Jeden mesiac stačil na to, aby som z telefonátov na studený trh prešiel k odporúčaniam. Momentálne mám klientov, ktorých nikto predtým neoslovil a samozrejme sa mi ozývajú sami cez odporúčania"
Juraj Králikfinančný sprostredkovateľ, Regional HR
"Jedno z najlepších a najkvalitnejších školení aké som kedy absolvovala. Posunula som sa v pracovnom, ale aj V súkromnom živote. Akadémiu úspechu a školenia Peťa Stankovského môžem odporúčať všetkým, ktorí sa chcú stať úspešní."
Veronika HlásnikováSenior Director, Globalfinance a.s.